by Laura Trappel

Apie mane

Visada prisimink, kažkam esi priežastis šypsotis.

by Laura Trappel

Esu verslo savininkė ir ilgametę patirtį turinti kosmetologė. Darbas su klientėmis kosmetologijos kabinete išryškino tam tikrą problemą ir poreikį – tai įkvėpė kitam profesinio gyvenimo etapui.

Mintis atverti elektroninės parduotuvės duris kilo vis labiau gilinantis tiek į savo, nes esu žmona ir 4 vaikų mama, tiek į mane supančių nuostabių moterų poreikius . Gyvename skubančiame pasaulyje, daug veiklos ir atsakomybių, todėl komfortas namuose vienas iš dalykų, kuris gali prisidėti kuriant jaukumą ir patogumą sau ir savo artimam žmogui. Svarbu tinkamas produktų pasirinkimas atitinkantis patogaus, kokybiško ir tvaraus gyvenimo poreikius.

Išskirtinis bambuko pluošto produktų unikalumas – jūsų patogumui. Svetainėje galėsite įsigyti tik aukštos kokybės bambuko pluošto Lietuvoje sukurtus ir pagamintus produktus, kurie atitinka bei turi OEKO-TEX® Standard 100 sertifikatą.

Mano tikslas – taupyti jūsų laiką, kad jį galėtumėte skirti jums brangiems žmonėms. Siekiu suteikti išskirtinę galimybę padėti sau ir kitiems puoselėti savo grožį, sveikatą ir komfortą tausojant gamtą ir išleidžiant protingiau, kad jūsų kasdienoje būtų tik tai, ko iš tiesų reikia jūsų gerai savijautai. Įneškite gyvenimui daugiau pasimėgavimo, kūrybiškumo ir laisvės , bei pasiruoškite gyvenimo iškeltiems iššūkiams.

Su meile, Laura Trappel

By Laura Trappel